Spolupráca s NEBBIA

Nebbia zľavové kupónyDrahí priatelia. S radosťou Vám oznamujeme exkluzívnu spoluprácu so značkou Nebbia, ktorá vyrába vysokokvalitné fitness oblečenie a doplnky. Preto chceme odmeniť všetkých verných členov Body Sport Clubu zľavami vo výške 5, 7 a 10% na všetok sortiment Nebbia!

Podmienky akcie: Stačí prísť do Body Sport Clubu a na recepcii sa preukázať mesačnou, štvrťročnou, polročnou alebo ročnou permanentkou, ktorá má platnosť v mesiaci Jún. Náš personál Vám automaticky vydá jednorázový zľavový kupón v hodnote 5, 7 alebo 10% (podľa typu permanentky). Zľavové kupóny si môžete uplatniť v predajniach Nebbia v Krompachoch a v Spišskej Novej Vsi. Radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky na našej stránky, Facebooku, alebo osobne v našom fitku.

Zostaňte s nami, pripravujeme ďaľšie akcie a zľavy ! 😉